Płyty kompozytowe typu dibond składają się z  rdzenia z polietylenu umieszczonego miedzy dwoma blachami aluminiowymi. Charakteryzują się duża wytrzymałością, wysoką sztywnością oraz małym ciężarem. Dzięki temu płyta bardzo dobrze sprawdza się w trójwymiarowych formach przestrzennych, np. na wystawach sklepowych i targowych, w kasetonach świetlnych.
Płyta kompozytowa jest odporna na warunki atmosferyczne, w związku z czym nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Dostępne warianty:

 • kolory podstawowe w połysku i macie (biały, czarny RAL 9005, beżowy RAL 1015, niebieski RAL 5002, granatowy RAL 5022, żółty RAL1023, zielony RAL 6005 i 6024, pomarańczowy RAL 2004, czerwony RAL 3020, burgund RAL 3004, szary RAL 7042 i 7016, brązowy RAL 8011, srebrny 9006)

  Płyty kompozytowe ALLMATTER


 • lustrzane (srebrne, złote)

  Płyta kompozytowa lustrzana srebrna plytazlota2


 • szczotkowane (srebrne, złote, miedziane, czarne)


  Płyta kompozytowa czarna szczotkowana Płyta kompozytowa miedziana szczotkowana Płyta kompozytowa miedziano złota szczotkowana
  Płyta kompozytowa srebrna szczotkowana Płyta kompozytowa złota szczotkowana   • z białym rdzeniem (whitecore)


  Płyta kompozytowa z białym rdzeniem Whitecore • z ognioodpornym rdzeniem FR


  Płyta kompozytowa z ognioodpornym rdzeniem FR


 • płyta kompozytowa z stalowymi ściankami – przeznaczona do druku UV, dokonale sprawdza się przy produkcji tablic magnetycznych.


  Płyta kompozytowa ze stalowymi sciańkamiDodatkowe rabaty dla odbiorców hurtowych

Przejdź do sklepu internetowego i kup płyty kompozytowe

2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone © Allmatter
Projekt i wykonanie: HEDEA